Wypoczynek na “wyższym poziomie”, czyli Malta – dom z tarasem na dachu.

Domy mobilne znane są na świecie od wielu lat. W Europie moda na domy gotowe  narasta z każdym miesiącem. Zainteresowanych tego typu formą wypoczynku przybywa z  dnia na dzień. Propozycji modeli i ciekawych projektów nie brakuje. Szeroka oferta na rynku sprawia, że domy oferowane w różnych firmach tracą charakterystyczne elementy i ciężko odróżnić dom z firmy A od domu z  firmy B. Firma Lark wyróżnia nie tylko najbogatsza oferta i jakości wykonania. Oferujemy coś, czego dotychczas na rynku nie było. Domy niespotykane i innowacyjne. Najlepszym tego przykładem jest nowy projekt z kolekcji domów Malta, czyli Malta Terrace.

Na pierwszy rzut oka stojąc przed domem Malta Terrace nie zauważymy nic nadto szczególnego. Oczywiście… nowoczesna linia, świetnie spasowane materiały i zachwycający całokształt pozwala ocenić dom jako piękny i wyjątkowy. Uwagę na pewno przykuwa balustrada rozciągająca dookoła krawędzi dachu, a schody zewnętrzne mogą sugerować, że nowy model Malta to dom, w którym powierzchnia dachu wykorzystana została jako taras widokowy. Tak też właśnie jest. Malta Terrace to dom, który poza wieloma zaletami oferuje jedno niespotykane dotąd rozwiązanie – taras  na powierzchni dachu.

Sam taras w modelu Malta otwiera wiele nowych możliwości. Nie lubimy się ograniczać. Poza prywatnością jaką zyskujemy, będąc wyżej od pozostałych, daje możliwość szerokiej personalizacji funkcji użytkowych. Wyprowadzone przyłącza prądu i wody na tarasie pozwalają na zastosowanie takich rozwiązań jak zewnętrzne kuchnie, grill, kostkarka do lodu i wiele innych. Klient może zażyczyć sobie nawet pełnowymiarową wannę jacuzzi. Można sobie tylko wyobrazić uczucie towarzyszące chwili relaksu w wannie jacuzzi z lampką szampana pod gwieździstym niebem… a wszystko 3 m nad ziemią.

“Schodząc na ziemię” dosłownie i w przenośni należy wspomnieć również o wnętrzu Malty Terrace. Relatywnie niewielka powierzchnia zabudowy została zaprojektowana w przemyślany sposób oferując więcej niż można się spodziewać. Na powierzchni niespełna 35m2 można było swobodnie zmieścić 2 sypialnie, łazienkę z osobną, dodatkową toaletą oraz przestronny salon z aneksem kuchenny. Mamy również do wyboru wariant z garderobą, pomieszczeniem gospodarczym, a nawet sauną. Miejsc do spania przewidziano aż dla 6 osób za sprawą dodatkowej funkcji spania wypoczynku w salonie.

Malta z tarasem uwodzi od pierwszych chwil. Pomysłowy projekt pełen praktycznych rozwiązań. Z pełnym przekonaniem możemy powiedzieć, że to “pierwszy taki dom na świecie”.

Udostępnij
Kopiuj link: