We zullen op de 4e editie van de caravaning beurs in openlucht in Jastarnien ( Polen) aanwezig zijn

“Piękna, słoneczna pogoda i zapach polskiego morza to tylko niektóre elementy towarzyszące wystawie domów Lark podczas Plenerowych Targów Caravaningowych w Jastarni. Ubiegłoroczną edycję wspominamy ciepło… a nawet gorąco. Odwiedziło nas tysiące gości, którzy z zainteresowaniem wsłuchiwali się w prezentację o naszych domach. Mało kto spodziewał się, że domy Elba, Jersey i Murano staną się taką atrakcją urokliwego portu w Jastarni.

Kierując się dobrym wrażeniem po III edycji tej imprezy bez wahania zadeklarowaliśmy udział w tegorocznej IV edycji. Planujemy zaprezentować premierowo domy z nowego katalogu Lark 2021, ale o szczegółach będziemy informować na naszych mediach społecznościowych.

Nie możemy się doczekać lata i ciepłych dni, ale przede wszystkim 22 lipca i pierwszego dnia wystawy. Mamy nadzieję, że będziecie tam z nami. Serdecznie zapraszamy wszystkich gości. Wakacje w Jastarni w towarzystwie domów Lark!

A jeżeli nie chcesz czekać do lata to możesz nas odwiedzić o każdej porze w fabryce w Darłowie. Jak do nas trafić znajdzie w zakładce kontakt. ZAPRASZAMY!