GŁÓWNA KSIĘGOWA / GŁÓWNY KSIĘGOWY

Miejsce pracy: Darłowo

Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny/a za:.

  • zarządzanie zespołem księgowym,
  • prowadzenie pełnej księgowości zgodnie z obowiązującymi przepisami ustawy o rachunkowości,
  • nadzór nad poprawnością rozliczeń podatkowych,
  • sporządzanie sprawozdań finansowych na potrzeby zewnętrzne i wewnętrzne Firmy,
  • sporządzenie rocznego bilansu oraz rachunku zysków i strat,
  • sporządzanie deklaracji (CIT,VAT,VAT-UE,WHT) oraz przygotowanie i wysyłka JPK,
  • opracowanie planu kont zgodnie z określonymi standardami sprawozdawczymi, wymogami kontrolingu oraz prawem podatkowym, w sposób umożliwiający przypisanie kosztów i przychodów do miejsca ich powstawania (co najmniej do poziomu komórki organizacyjnej),
  • optymalizację i usprawnianie organizacji procesów księgowych.

Na tym stanowisku pracy wymagamy:

  • wykształcenia wyższego ekonomicznego,
  • min 3 lat doświadczenia w pełnieniu funkcji Głównej Księgowej w firmie produkcyjnej
  • znajomości programu ENOVA,
  • bardzo dobrej organizacji pracy własnej i podległego zespołu.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmie, położonej w bardzo atrakcyjnej lokalizacji,
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia,
  • niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon),
  • zakwaterowanie dla osób spoza Darłowa i okolic.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swojego CV za pomocą przycisku „Aplikuj”.

KIEROWNIK DS. TRANSPORTU

Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny/a za:

  • planowanie, organizowanie i koordynowanie transportem produktów gotowych do klienta z
  • wykorzystaniem własnych oraz wynajętych (dzierżawa, leasing) środków transportu;
  • sprzedaż usług transportowych w szczególności organizowanie ładunków powrotnych;
  • sprzedaż usług spedycyjnych;
  • zapewnianie sprawności technicznej pojazdów i sprzętu należącego do firmy, w tym zapewnienie
  • ważnych przeglądów technicznych posiadanego taboru i sprzętu transportowego,
  • zarządzanie podległym zespołem.

Jeżeli

  • posiadasz min 3 lata doświadczenia w pracy na samodzielnym stanowisku w obszarze transportu i logistyki,
  • znasz zagadnienia związane z transportem wielkogabarytowym – to będzie Twój dodatkowy atut,
  • posiadasz certyfikat kompetencji zawodowych w drogowym transporcie rzeczy,
  • posiadasz wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • znasz programy do zarządzania transportem,
  • znasz język angielski w stopniu min B1,

to ta praca jest dla ciebie!

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • zakwaterowanie w wysokiej klasy apartamencie.

KEY ACCOUNT MANAGER

  • utrzymywanie kontaktów i budowa dobrych długotrwałych relacji z dotychczasowymi klientami Firmy,
  • aktywne poszukiwanie nowych klientów zainteresowanych ofertą,
  • udział w targach i wystawach krajowych i międzynarodowych,
  • analizę rynku i monitorowanie działań konkurencji,
  • sporządzanie ofert we współpracy z Działem Projektowym,
  • monitorowanie i koordynacja realizacji zamówień handlowych,
  • raportowanie wyników sprzedaży do Zarządu Spółki.

  • min 2 lata doświadczenia w strukturach sprzedaży (preferowana branża budowlana),
  • bardzo dobrej znajomości języka niemieckiego lub angielskiego,
  • wysoko rozwiniętych umiejętności nawiązywania i utrzymywania długotrwałych relacji z klientem,
  • czynnego prawa jazdy kat. B,
  • wykształcenia min średniego,znajomość innego języka obcego i/lub doświadczenie w branży domów mobilnych i szkieletowych lub turystyce kempingowej będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie stałe + prowizje zależne od uzyskiwanych wyników,
  • niezbędne narzędzia pracy.

PRACOWNIK DZIAŁU OBSŁUGI KLIENTA

  • pomoc przy obsłudze dotychczasowych klientów,
  • pozyskiwanie nowych klientów na wybranych rynkach,
  • pomoc w procesie ofertowania,
  • uzupełnianie informacji w CRM,
  • udział w targach i wystawach krajowych i międzynarodowych.

  • wykształcenia min średniego,
  • bardzo dobra znajomości języka niemieckiego lub angielskiego,
  • mile widziane doświadczenie w pracy w branży budowlanej,
  • znajomość innego języka europejskiego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • umowę o pracę,

SPECJALISTA DS. MARKETINGU

Miejsce pracy: Darłowo, Zachodniopomorskie

1. prowadzenie całokształtu działań związanych z kreowaniem wizerunku i budową marki LARK, w tym:

  • udział w tworzeniu i realizacji strategii marketingowej z wykorzystaniem zróżnicowanych elementów marketingowych, tj trade marketingu, product marketingu, e – marketingu, PR-u.
  • tworzenie i prowadzenie internetowych i tradycyjnych kampanii marketingowych,
  • analiza i monitorowanie podejmowanych działań marketingowych, w tym również działań w Internecie (Google Analytics),
  • poszukiwanie nowych kanałów promocji produktów firmy,
  • monitoring opinii publicznej o firmie/marce LARK,

2. realizację uzgodnionych celów operacyjnych w zakresie:

  • ilości i jakości pozyskiwanych leadów sprzedażowych,
  • wartości generowanych transakcji e-commerce,
  • budowy i prowadzenia bazy customer relationship management (zakres i efektywność wykorzystania narzędzi IT, budowa i rozwój baz danych, pomiar i wpływanie na ustawiczny wzrost satysfakcji klientów końcowych i dystrybutorów),

3. prowadzenie stałej analiza rynku i aktywności konkurencji.

Jeżeli

  • posiadasz wykształcenie wyższe kierunkowe lub kończysz studia albo jesteś absolwentem,
  • posiadasz doświadczenie w pracy w obszarze marketingu,
  • posługujesz się językiem angielskim na poziomie co najmniej B2,
  • biegle poruszasz się w świecie social mediów,
  • wykazujesz wysoko rozwinięte umiejętności pracy w zespole oraz organizacyjne, a redagowanie tekstów jest Twoją silną stroną,

A jeżeli dodatkowo możesz pochwalić się, że:

  • prowadziłeś/aś kampanie marketingowe,
  • posiadasz doświadczenie w planowaniu kalendarza marketingowego,
    potrafisz obsługiwać programy graficzne.

To właśnie Ciebie szukamy!

Oferujemy:

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji oraz doświadczenia zawodowego,

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie wojego CV za pomocą przycisku „Aplikuj”.

SPECJALISTY DS. SERWISU

Opis stanowiska:

  • koordynowanie spraw związanych z obsługą gwarancyjną i pogwarancyjną,
  • sporządzanie instrukcji serwisowych,
  • współpraca z innymi działami Firmy w celu ustalenia działań serwisowych.

Oczekiwane kompetencje:

  • wykształcenie techniczne (min. średnie, preferowane wyższe),
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min B2),
  • znajomość pakietu MsOffice,
  • prawo jazdy kat B,
  • wysoko rozwinięte zdolności organizacyjne,
  • umiejętność pracy pod presją czasu.

Dodatkowe atuty:

  • doświadczenie w pracy w branży budowlanej,
  • wiedza z zakresu sporządzania procedur i/lub instrukcji,
  • znajomość j. niemieckiego.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmie, położonej w
  • bardzo atrakcyjnej lokalizacji,
  • możliwość podróży służbowych po całej Europie,