2.jpg

Jak zrodził się pomysł stworzenia największej w Europie Środkowo-Wschodniej Fabryki Domów Mobilnych

Naszą pasją są podróże. To właśnie z tego zamiłowania zrodził się pomysł otwarcia nowoczesnej Fabryki Domów Mobilnych i Modułowych.

Wieloletnia działalność hotelarska naszych założycieli sprawiła, że ich bogate doświadczenie przełożyło się na innowacyjność i unikatowość stosowanych przez nas technologii i rozwiązań.

Przez ponad pięć lat badaliśmy najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne i konstrukcyjne dostępne w Europie. Poprzez wnikliwą analizę zoptymalizowaliśmy parametry i funkcjonalność domów mobilnych. Podeszliśmy do tematu zupełnie na nowo, tworząc unikalne i wyjątkowo trwałe projekty. Sztab naszych wysokiej klasy specjalistów opatentował kilkanaście nowych rozwiązań, które do tej pory nie były stosowane w domach mobilnych, co w efekcie przełożyło się na wyjątkową wytrzymałość i komfort użytkowania. Nasi projektanci i architekci wprowadzili nową jakość do tego rodzaju wypoczynku. Dom wyprodukowany przez nas z pewnością będzie cieszył swojego nowego właściciela wygodą i trwałością, a indywidualna konfiguracja pozwoli mu poczuć się “jak u siebie w domu”.  

reszta_24_565x262.jpg
bez_tytulu_631x373.jpg

 

Najnowocześniejsza linia produkcyjna w Europie

Dołożyliśmy starań, aby zaoferować naszym klientom produkty trwalsze i bardziej nowoczesne od tych, dostępnych na rynku. Jako pierwsi stworzyliśmy domy mobilne odporne na wilgoć oraz zmienne warunki atmosferyczne, stosując w nich innowacyjny system wentylowanych ścian.

Wszystkie produkowane przez nas modele dostępne są w 5 długościach (8, 9, 10, 11, 12 metrów) i szerokościach między 3,7 - 4 metry. Wnętrza domów są w pełni wyposażone i umeblowane. Materiały, z których je wykonano są odporne na zabrudzenia (zwłaszcza podczas pobytu rodzin z dziećmi), jednocześnie zachowujące najwyższe standardy ekologiczne. Dzięki różnorodności wykończenia, odbiorcami naszych produktów mogę być zarówno firmy prowadzące campingi, ośrodki wypoczynkowe, pensjonaty, jak i również osoby prywatne, poszukujące nowoczesnego domu na działkę rekreacyjną.

Wakacyjna atmosfera i domowy komfort


Jesteśmy świadkami ewolucji spędzania wolnego czasu. Z roku na rok domy mobilne (potocznie zwane w Polsce holenderskimi lub angielskimi) zyskują coraz większą rzeszę zwolenników. W błyskawicznym tempie wypierają one z pól namiotowych klasyczne campery, a dzieje się to dlatego, że camping przestał być miejscem postoju.

Park wakacyjny z domami mobilnymi jest teraz atrakcyjną destynacją, gdzie znajdują się baseny, restauracje, wesołe miasteczka czy siłownie. Campingi XXI wieku to miejsca luksusu, właśnie dzięki domom, takim jak nasze. Umożliwiają spędzanie czasu razem, wspierają zacieśnianie więzów między rodziną, przyjaciółmi, zamieszkującymi jeden duży, komfortowy dom, zamiast zajmując 2-3 pokoje hotelowe. Takie zjawisko świadczy o przemianach stylu życia i ewolucji form spędzania wolnego czasu.

reszta_9.jpg

Chcąc budować możliwie najlepsze obiekty, zatrudniliśmy wybitnych specjalistów z polskich fabryk domów oraz rozpoczęliśmy współpracę z najzdolniejszymi architektami i designerami z całej Polski i Europy. Dzięki temu nasza fabryka posiada najnowocześniejsze linie produkcyjne o wysokiej precyzji.

 

 

Fabryka Lark Leisure Homes to ciągły rozwój i dynamiczny postęp w świecie domów mobilnych i budownictwa szkieletowego. Każdego dnia sztab specjalistów dokłada starań, żeby oferowane przez nas produkty były trwałe, niezawodne i doskonałe.

Dowodem na to są zdobywane przez nas certyfikaty i atesty:

Fabryka Lark Leisure HomesFabryka Lark Leisure HomesFabryka Lark Leisure HomesFabryka Lark Leisure Homes