Wizja stworzenia fabryki zrodziła się podczas licznych podróży oraz wieloletniego doświadczenia w branży HoReCa. Po blisko sześcioletniej, intensywnej pracy z dumą otworzyliśmy LARK FACTORY.

Jesteśmy najnowocześniejszą fabryką domów mobilnych i szkieletowych w Europie. Stworzyliśmy i opatentowaliśmy szereg unikalnych rozwiązań technologicznych oraz konstrukcyjnych. Dzięki licznym innowacjom szybko staliśmy się jedną z najnowocześniejszych i najlepszych firm w branży. Nasze produkty wyróżniają się najwyższą jakością wykonania oraz komfortem użytkowania.

Wszędzie dobrze, ale w domu Lark najlepiej

Czym zajmujemy się w LARK FACTORY?

Wierzymy, że pomagamy spełniać marzenia.

Spersonalizowana przestrzeń, bezpieczny azyl, własne miejsce na ziemi – DOM.

Nasze produkty dostarczamy do blisko 40 krajów, dzięki czemu osiągnęliśmy pozycję lidera w Europie. W naszej ofercie znajdują się domu mobilne, domy modułowe, domy sanitarne oraz domy SPA. Specjalizujemy się w budownictwie szkieletowym – jakościową alternatywę budownictwa tradycyjnego.

Jesteśmy specjalistami pracującymi z prawdziwym zaangażowaniem. Tworzymy i sprzedajemy produkty, w które wierzymy. Dzięki wiedzy, intensywnej pracy oraz najnowocześniejszym technologiom możemy oferować najwyższą jakość. Jesteśmy dla Ciebie i dzięki Tobie możemy robić to co kochamy – spełniać Twoje marzenia.