Pomysł uruchomienia fabryki domów zrodził się z pasji podróżniczych oraz wieloletnich doświadczeń hotelarskich. Po ponad pięciu latach przygotowań i wizytacji w wiodących fabrykach na świecie została uruchomiona najnowocześniejsza fabryka domów mobilnych i szkieletowych w Centralnej i Wschodniej części Europy. Opracowaliśmy i opatentowaliśmy szereg unikalnych rozwiązań technologicznych oraz konstrukcyjnych, które do tej pory nie były stosowane w domach mobilnych, co umożliwiło od samego początku budowanie przewagi konkurencyjnej produktów LARK w skali globalnej poprzez wyjątkową jakość wykonania, wytrzymałość i komfort użytkowania.

Wszędzie dobrze, ale w domu Lark najlepiej

Od wielu lat z wyjątkową pasją i zaangażowaniem spełniamy marzenia ludzi, marzenia o domu będącym podstawą rodziny, wypoczynku i pięknych chwil spędzonych wspólnie. Dom, w którym czujemy się najlepiej, dom dający bezpieczeństwo i gwarancję trwałości.

Obecnie dostarczamy nasze produkty do prawie 40 państw, będąc tym samym liderem w zachodniej i centralnej części Europy. Oferta Lark to domy mobilne, domy modułowe, domy sanitarne, domy SPA. Jesteśmy ekspertem specjalizującym się w budowie obiektów wykonanych w technologii szkieletowej, technologii docenionej na całym świecie ze względu na trwałość i szybkość produkcji. Zachowując przy tym najwyższe standardy kultury produkcyjnej mogliśmy wyjść naprzeciw potrzebom rynku i niespotykanej dotąd jakości.

Lark to zgrany zespół ludzi z pasją do życia i pasją do pracy. Każdy z nas, z najwyższym zaangażowaniem wkłada serce do codziennych zadań wiedząc, że nasz klient oczekuje właśnie takiego podejścia. Dzięki temu zbudowaliśmy trwałe i przyjacielskie relacje z odbiorcami na całym świecie. W każdej chwili jesteśmy gotowi pomóc, wspierać i doradzać w trudnych wyborach odpowiedniego domu, a później szczegółowej specyfikacji. Pamiętaj, jesteśmy tu dla Ciebie jak najlepszy przyjaciel.