Gwiazda na czerwonym dywanie, czyli Capri – jeden z flagowych projektów w ofercie

Trendy dzisiejszej architektury chętnie czerpią inspiracje z przeszłości nadając nowe życie klasycznym formom budownictwa. Dzisiaj coraz większą popularnością cieszą się tzw. nowoczesne stodoły. Modern barn nie tylko przywołują wspomnienia o życiu poza miastem w towarzystwie natury i tradycji, ale przede dyskretnie informują o wyjątkowym poczuciu stylu swoich właścicieli.

Model Capri od wielu lat zachwycał swoją linią przez co został określony jako flagowy projekt w ofercie domów Lark. Dzisiaj Capri można spotkać na terenie Grecji, na wybrzeżu Francji, na kempingach w Belgii, Holandii, czy Niemczech. Każda kolejna realizacja wyróżnia się na swój sposób, bo to klient ostatecznie decyduje jak będzie wyglądał jego przyszły dom, inspirując przy tym kolejnych inwestorów.

Nasze ostatnie Capri wyszły naprawdę ciekawie i z przyjemnością chcemy się podzielić owocem współpracy  z inwestorem, któremu nie można odmówić nieprzeciętnego poczucia stylu. Różnice względem pierwotnego projektu widać na pierwszy rzut oka. Okno na szczycie domu pokryło całą powierzchnie ściany co jeszcze bardziej rozświetliło wnętrze salonu, w którym nie brakuje niespodzianek. Na życzenie inwestora sufit wyłożony został szalówką z modrzewia nadając ciepła i przytulnego nastroju. Wiele delikatnych detali podkreśla całość świetnie spasowanego wnętrza.

Nie można nie wspomnieć o oknach dachowych będących wizytówką domów z kolekcji Capri. Dzięki temu część kuchenna jest zawsze jasna w ciągu dnia. Kolejne pomieszczenia pozostały spokojne jak przystało na sypialnie. Podsumowując całość ,można śmiało powiedzieć, że i tym razem realizacja Capri robi niesamowite wrażenie.

Udostępnij
Kopiuj link: