G-SPOT – ten dom jest wyjątkowy

Z dumą prezentujemy nasz flagowy produkt – dom mobilny G-SPOT.

Dlaczego właśnie ON?

Przygoda rozpoczyna się… Od pierwszego wejrzenia – prosta, regularna bryła idealnie wpisuje się w najnowsze architektoniczne trendy. Na życzenie Zamawiającego elewację można wykonać między innymi z drewna modrzewia syberyjskiego. Każdy z modeli naszych domów możemy spersonalizować.

G-SPOT to również jasne i przestronne wnętrze. Część dzienna to dwie wyodrębnione strefy – przestrzeń wypoczynkowa z wygodną sofą oraz przytulna część jadalna z rodzinnym stołem i krzesłami. Kuchnia znajduje się w osobnym pomieszczeniu, połączonym z salonem i jadalnią. Takie rozwiązanie gwarantuje komfort użytkowników. W domu znajdują się również dwie sypialnie. Większa z nich wyposażona, jest w wygodne biurko i obszerną szafę. Kolejnym pomieszczeniem, jest łazienka z toaletą, umywalką, zabudowanymi półkami oraz monolitycznym prysznicem. Ten ostatni dzięki swojej jednolitej budowie zawsze pozostaje szczelny. Dzięki temu właściciel nie musi martwić się
o wyciek wody i w konsekwencji pleśni czy zniszczenie podłogi.

Poza ergonomicznym rozłożeniem pomieszczań pozostaje jeszcze wykończenie – rodzaje podłóg, ścian, meble, zasłony. W tej kwestii nasze możliwości ogranicza tylko wyobraźnia. Lark Liesure Homes dysponuje własną fabryką mebli. Dajemy Inwestorom Możliwość wyboru między innymi: kolorów frontów meblowych, tkanin wykorzystywanych do obicia kanap i foteli, czy ostatecznego wyglądu ścian. Wierzcie nam – proces od projektu do realizacji jest ogromnie wymagający ale i daje nam wiele satysfakcji. Radość na twarzy właścicieli domu w momencie przekroczenia progu po raz pierwszy to dla nas największa nagroda. Uwielbiamy pomagać spełniać marzenia.

Udostępnij
Kopiuj link: