Doskonale skomponowany moduł przeznaczony do wypoczynku na najwyższym poziomie. Rewelacyjnie sprawdzi się jako SPA w przydomowym ogrodzie, ale również zwiększy atrakcyjności obiektów branży turystycznej. Przemyślane rozwiązania, które zapewniają odprężenie oraz osiągnięcie prawdziwej równowagii ciała i ducha w pełnej harmonii z naturą.

Ściany i podłoga

Ściany i podłoga wykonane są z wysokiej jakości wodoodpornej płyty HPL, która dzięki swoim właściwościom pozwoli na długi czas zachować świeży i nowy wygląd. Dodatkowo pokrycie podłogi warstwą antypoślizgową zapewni maksymalne bezpieczeństwo użytkowania.

– odporne na ścieranie
– odporne na uderzenia
– odporne na zarysowania
– właściwości antybakteryjne
– odporne na wysoką temperaturę

Płyty HPL są bardzo łatwe w utrzymaniu czystości. Z reguły wystarczy przetrzeć je miękką szmatką i przemyć ciepłą wodą.

Sauna

Wnętrze sauny zostało pokryte polerowanym drewnem olchowym ze specjalnym profilem do saun typu softline w ułożeniu poziomym. Do montażu naszych saun używamy wyłącznie wyselekcjonowanego, jednorodnego drewna najwyższej jakości w klasie A +.

Ławki wykonane są z bezwęzłowego drewna olchowego w klasie A +.
Wentylacja w kabinie odbywa się grawitacyjnie. Odpowiednio umieszczony wlot zimnego powietrza oraz odpowiednio umiejscowiony wylot pozwala na sprawną wymianę powietrza w kabinie. Cały wyjątkowy nastój zapewni dekoracyjne oświetlenie LED

Wanna z jacuzzi

Wanna Wellis Manhattan została wyposażona w nowoczesny system masażu ciała dla 2 osób. Łącznie 28 dysz wodno-powietrznych w połączeniu z potężną pompą 3HP oraz aromaterapeutycznym i relaksującym oświetleniem LED z pewnością zneutralizuje napięcie i stres. Bardziej wymagający użytkownik odnajdzie ulgę dzięki ulubionej muzyce płynącej z wbudowanych głośników. Manhattan 2018 ma trzy fontanny, które wzmacniają doznania relaksacyjne.

Pomieszczenie techniczne

VELIS EVO to szybki podgrzewcz wody w niepowtarzalnym włoskim designie. Funkcja Eco Evo zasilana przez Coretech zapamiętuje twoje codzienne nawyki, Aby zapewnić Ci gorącą wodę tylko wtedy, gdy potrzebujesz.
Pozwala to zaoszczędzić energię i obniżyć koszty.

 

Prezentacja video

Panel dotykowy SMART Blue-Tech Inteligentny i intuicyjny wyświetlacz do łatwego zarządzania temperaturą z informacjami o przygotowaniu wody do pierwszego prysznica.

 

rzuty

Pobierz katalog

Wszystkie projekty w jednym miescu. Pobierz i poznaj najnowszy Katalog Lark 2021.

Pobierz katalog
Zamów wycenę

Wypełnij formularz ofertowy i pozwól nam przedstawić Ci wycenę na wymarzony dom Lark.

Zamów wycenę
All projects in one place.